1. Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «КРОКУС-» (ФГ "КРОКУС-")
  2. Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 32258427
  3. Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 23815, Вінницька обл., Гайсинський р-н, с. Марківка, вулиця Садова, будинок 20. тел. +380960780094 , email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  4. Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: Вінницька обл., Гайсинський район, с. Марківка, вул. Леонтовича 116.
  5. Мета отримання дозволу - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.
  6. Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля – діяльність виробничого майданчика не підпадає вимогам Закону України від 23.05.2017 р. № 2059-VIII “Про оцінку впливу на довкілля”.
  7. Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування)Підприємство спеціалізується на вирощуванні зернових культур. На проммайданчику знаходиться 13 джерел викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, в т. ч. 3 організованих джерела викиду: дихальний клапан резервуару зберігання світлих нафтопродуктів, димова труба опалювального пункту, ЗАВ, а також 10 неорганізованих джерел (склад зберігання зернових з пунктом помелу, зернонавантажувач, пункт розвантаження та навантаження зернопродукції, деревообробні верстати (2 шт), ПРК).
  8. Відомості щодо видів та обсягів викидів Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: НМЛОС (Суміш насичених вуглеводнів С2-С8; Вуглеводні гpаничні С12-С19 (розчинник РПК-265 П та інш.) – 0,05184 т/рік, Діоксид сірки – 0,08324 т/рік, Азоту(1) оксид (N2O) – 0,00112 т/рік, Оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту – 0,87769 т/рік, Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, в т.ч.(пил зерновий, пил деревини, зола сланцева) – 0,991 т/рік, Метан – 0,00334 т/рік, Вуглецю діоксид – 79,68 т/рік, Оксид вуглецю – 0,374 т/рік.
  9. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, - що виконані або/та які потребують виконання Не наводяться. Підприємство не внесено до переліку додатку 3 Інструкції про загальні вимоги до оформлення документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів, для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців. Міністерство ОНПС, м. Київ, 2006 р.
  10. Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.
  11. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидівЗаходи не передбачені.
  12. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.
  13. Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди: Вінницька ОВА, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0432) 32-25-35, 32-35-35.
  14. Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення

  

   Лист.pdf

   Газета.pdf