Одержання спадщини – досить поширена ситуація, яка вимагає від публічного службовця правильного відображення в декларації. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) роз’яснює, як і коли декларувати спадщину, щоб уникнути порушень.
Одержання спадщини – досить поширена ситуація, яка вимагає від публічного службовця правильного відображення в декларації. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) роз’яснює, як і коли декларувати спадщину, щоб уникнути порушень.
Довідка “Дані для декларації” містить необхідну інформацію про активи і доходи декларанта і членів його сім’ї, яка необхідна для заповнення декларації.
Сформувати документ можна, не виходячи з дому. Для цього потрібно лише скористатися функцією «Дані для декларації», яка дозволяє декларанту отримати інформацію з реєстрів та баз даних, до яких НАЗК має автоматизований доступ. Єдине, що необхідно зробити декларанту — визначити членів сім’ї та отримати підтвердження їх належності до членів сім’ї суб’єкта декларування, а також погодження ними збору та передачі декларанту таких відомостей з метою заповнення декларації через мобільний застосунок “Дія”.
1 січня стартувала кампанія декларування для публічних службовців за 2024 рік, яка триватиме до 31 березня включно. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує, що для окремих категорій декларантів обов'язок подання декларацій відтерміновано. Їм необхідно подати декларації не пізніше ніж через 90 днів після припинення або скасування умов, що надають це право.
З 1 січня 2025 року розпочалась щорічна кампанія декларування публічних службовців за 2024 рік, яка триватиме до 31 березня включно. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує про технічні моменти, які варто врахувати при користуванні особистим кабінетом Реєстру декларацій.
Як перевірити термін дії вашого кваліфікованого електронного підпису (КЕП), що робити, якщо він закінчився, як отримати новий КЕП, а також які кроки треба зробити в разі зміни особистих даних, втрати доступу до пошти чи номера телефону — відповіді на усі ці питання ви знайдете нижче.
Програми державної підтримки «єВідновлення» та «єОселя» надають можливість українцям отримати компенсацію за пошкоджене чи знищене житло та участі в доступному іпотечному кредитуванні.
Державні програми соціальної підтримки стали важливим інструментом допомоги громадянам у різних життєвих ситуаціях. Проте отримання таких виплат має свої особливості, зокрема в частині їх декларування.
Чи потрібно декларувати різні види державної допомоги, зокрема програми «єПідтримка», «Національний кешбек», «Зимова підтримка» та «Пакунок малюка» - читайте нижче.
Врахування прожиткового мінімуму для працездатних осіб в діяльності публічних службовців є важливим не лише з точки зору соціальної політики, а й у контексті антикорупційних механізмів, оскільки цей показник є ключовим для забезпечення прозорості та доброчесності в державному управлінні.
У 2025 році прожитковий мінімум для працездатних осіб залишився на рівні 2024 року - 3028 грн.
Через повномасштабну війну Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) продовжує здійснювати визначені законом заходи безпеки стосовно декларантів задля дотримання балансу прозорості інформації і безпеки громадян. З 10 грудня 2023 року НАЗК відновило доступ до публічної частини Реєстру декларацій, попередньо вилучивши документи декларантів, які мали таке право після отримання відповідного подання.
11 жовтня 2024 року НАЗК презентувало нову функцію - часткове автозаповнення чернетки декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Близько 25% від усіх звернень до контакт-центру Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) в «міжсезоння», в період між щорічними поданням декларацій, стосуються питань повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єктів декларування (ПСЗ). Відповідаємо на найпоширеніші запитання.
Сторінка 1 із 5
Технічний супровід: Управління цифрової трансформації апарату облвійськадміністрації [email protected]
Відповідальні за зміст сторінок веб-порталу облвійськадміністрації: структурні підрозділи облвійськадміністрації, районні військові адміністрації, територіальні підрозділи міністерств у Вінницькій області, веб-сторінки яких розміщені на цьому порталі. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької облвійськадміністрації www.vin.gov.ua.
© 2024 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше