2022 рік кардинально змінив життя кожного українця! Зміни торкнулися не тільки питання безпеки, а й усіх сфер життєдіяльності країни, тож інформаційна галузь - не виняток. Сьогодні, у переддень професійного свята - Дня працівника радіо, телебачення і зв’язку, на Вінниччині відзначили кращих представників медійної галузі. Привітав усіх причетних з професійним святом Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.
Також у заході взяла участь Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.
«На початку війни ми всі чекали новини. І коли влучили у телевежу спочатку в Києві, а потім у Вінниці, ми зрозуміли, наскільки важливо мати зв'язок. Чути і бачити один одного. Знати - один про одного.В умовах воєнного стану змінився формат подачі інформації. Умови сьогодення в Україні вимагають від вас швидкого реагування, високого рівня професіоналізму. Вітаю всіх, хто подає інформацію – представників медіагруп, радіо і телебачення, інтернет-видань, а також тих, хто завжди перебуває за кадром. Це режисери-постановники, оператори, диктори. Я пишаюся тим, що також маю досвід роботи на телебаченні і знаю, що таке працювати за кадром. Дякую кожному з вас за професіоналізм», - зазначив очільник області.
У свою чергу, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зауважив: «З початку війни ми стали свідками нових викликів та перешкод для роботи телебачення, радіо та інтернет-зв’язку. Вам довелось працювати 24/7, пізнавати і доносити інформацію в умовах великої небезпеки. Ви доносите правду в Україні та у світі, допомагаєте наближати і прискорювати перемогу. Правда – це наша зброя у боротьбі з агресором».
Під час заходу керівники області вручили кращим працівникам телевізійникам та радійникам Почесні грамоти Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради.
Побажав усім сил та натхнення у роботі представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик. Також він додав, що жодна із компаній, які працюють у телерадіопросторі Вінниччини не припинила свою роботу під час війни. Більше того, в кількох містах нашої області радіо започаткувалось, як от «Барське міське ефірне радіомовлення» станції «RadioBar», «Радіокомпанію Тростянець ФМ».
«Маю зазначити, що дуже приємно дивитись програми, які йдуть зараз на екранах та в радіоефірах області. Це зовсім інший контент,- репортажі з гарячих точок або щойно звільнених міст, таких як репортаж вінницьких кореспондентів на третій день після звільнення Ірпеня. Це вищий пілотаж наших медійників, робота найвищого ґатунку!» - зазначив наприкінці виступу Вадим Мазурик.
Вітаючи присутніх, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак побажала усім здоров'я, гарних новин, і, найголовніше, – нашої перемоги.
«Нехай ефіри наповнюються приємними подіями, а наші захисники та захисниці якнайшвидше повертаються додому живими та неушкодженими. А ми будемо наближати нашу Перемогу, тримаючи інформаційний фронт», - підкреслила Світлана Юзвак.
В умовах військової агресії журналісти стали на передову інформаційного фронту, доносячи правдиву, оперативну та об’єктивну інформацію не лише українським слухачам та глядачам, а й усій світовій спільноті.
Перед ними нині, як ніколи, стоїть важливе завдання – дотримуватись позиції, яка забезпечить впевненість українців у своїй силі.
На жаль, серед загиблих захисників багато представників ЗМІ– це Герої, які, не вагаючись з перших днів вторгнення росії, пішли воювати за нашу державу, які висвітлювали події із зон активних бойових дій, думаючи не про власне життя, а про те, щоб світ знав правду.