Інформаційний плакат

Харківським національним університетом спільно Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області реалізується черговий етам щорічного моніторингового дослідження «Безпека та довіра».

Нарада у кабінеті

Вінниччина має величезний потенціал для розвитку аквакультури. Практично у кожній громаді є десятки водойм і цей потенціал потрібно розвивати та використовувати, як один із пріоритетів продовольчої безпеки.

Двоє людей фотографуються на фоні банеру

Представники Департаменту правового забезпечення обласної військової адміністрації Владислав Івченков та Катерина Заїка взяли участь у форумі «Вінниччина без торгівлі людьми», який відбувся 18 жовтня 2023 року.

Дві жінки біля екрана з презентацією

Владислав Івченков, головний спеціаліст Департаменту правового забезпечення обласної військової адміністрації взяв участь у виїзному засіданні робочої групи з питань протидії торгівлі людьми ...

Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за посиланням.  

Дві жінки біля екрана з презентацією

 15 вересня 2023 року Відділенням Асоціація Правників України в Вінницькій області на базі Ukrainian Bar Association проведено майстер-клас на тему «Робота з енергією в умовах нових викликів».

Таку позицію висловив Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у справі № 607/19806/18.

Відбулось чергове засідання робочої групи з питань запобігання домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Під головуванням заступника Міністра-Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб Бородая О.М. 25 серпня 2023 року відбулась нарада з питань надання доступу уповноваженим працівникам органів соціального захисту населення до відповідних реєстрів з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2023 року № 709 «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб».

З цією метою 28 серпня 2023 року відбулось чергове засідання Комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї.

День Незалежності України — державне свято, що відзначається щорічно 24 серпня з нагоди ухвалення Верховною Радою України Акту проголошення незалежності України. Незалежність є політичною та юридичною ознакою держави, полягає в праві держави на власний розсуд розв’язувати внутрішні й зовнішні справи, без втручання в них будь-якої іншої держави, у зовнішніх відносинах — це суб’єктність міжнародного права як обов’язковий складник державного суверенітету, у внутрішніх відносинах — фактична реалізація принципу поділу влади.

Сьогодні працівниками Департаменту правового забезпечення взято участь у робочій нараді щодо інвентаризації земель державної власності та передачі їх державним підприємствам, установам, організаціям на праві постійного користування та з інших питань, що відбулася у приміщенні обласної військової адміністрації під головуванням заступника начальника обласної військової адміністрації Олександра Піщика.

Дане питання було одним із ключових на порядку денному засідання робочої групи з питань протидії торгівлі людьми обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, яке відбулось у м. Вінниці 12 липня 2023 року.

Упродовж двох днів більше ста працівників держорганів навчали, як писати і створювати публікації таким чином, щоб ними могли користуватися всі без винятку люди. Навчання організували в партнерстві з Вінницькою обласною військовою адміністрацією за фінансової підтримки Японії у межах «Проєкту підтримки Дія», що Програма розвитку ООН в Україні реалізовує за фінансування Швеції.

 У м. Вінниці 14 червня 2023 року відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків Обласної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Сторінка 1 із 3