З привітальним словом виступив начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, який зазначив:  «Вінниччина є краєм з багатонаціональним складом населення. Та особливе, яскраве місце серед етнонаціонального складу займає ромська спільнота. З метою розвитку та популяризації своєї культури представники ромських національно-культурних товариств беруть активну участь у багатьох обласних і міських культурно-мистецьких та освітніх заходах, які надзвичайно важливі у культурно-громадському просторі регіону, адже духовні здобутки кожної етнічної спільноти збагачують українську культуру, закладають основи для міжнаціональної злагоди та взаєморозуміння в українському суспільстві». Доєднався до привітань і голова Ради національних товариств Вінниччини,  громадської організації Вінницька обласна грузинська громада «Арго» - Мераб Нарсіа, який подякував за вагомий внесок у розвиток та розбудову міжнаціонального діалогу, спільну роботу з Радою національних товариств Вінниччини.

З музичними вітаннями виступили ромський ансамбль пісні і танцю «Барон» м. Вінниця, сімейний народний аматорський ансамбль ромської пісні і танцю «Ягорі» м. Калинівка, народний аматорський хоровий колектив «Осінні барви» та інші.

Організатором ромського вечора стала член Ради національних товариств Вінниччини поетеса-піснярка Наталія Сенченко.

На свято завітали представники польської, грузинської, білоруської громад, які  також привітали ромську спільноту теплими словами і найкращими побажаннями та подарували запашний коровай спечений власноруч.