У Вінниці відбувся меморіальний захід, в якому взяли участь керівництво області та міста, воїни-афганці, рідні ветеранів.
Цього року минає 36-а річниця виведення військ з Республіки Афганістан. У цій війні загинули 168 уродженців Вінницької області.
Присутні вшанували пам'ять полеглих українських військових хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.
Воїни-афганці одні з перших добровольцями стали на захист України від збройної агресії з боку росії. І сьогодні багато з них боронять рідну землю у складі Збройних сил України та інших підрозділах Сил оборони.
Чимало ветеранів-афганців волонтерять, аби допомагати нашим захисникам.
За мужність, відвагу, вірність присязі українському народові учасникам бойових дій в Афганістані вручили почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради.
Подробиці у сюжеті.