впродовж минулої доби було досліджено 640 зразків. Всього з початку спостережень обласний лабораторний центр дослідив методом ПЛР  69509  зразків матеріалів. 

Коронавірус вперше виявлено у 53 осіб: м. Вінниця – 38; Вінницький район – 5;  Гайсинський – 3; Калинівський- 3; Барський - 1; Іллінецький -1; Муровано- Куриловецький -1; Ямпільський -1.

Станом на 9 вересня, в області зареєстровано 6386  підозр  на коронавірусну хворобу.  У 4503 осіб виявлений коронавірус,  в т.ч. у 326 дітей. 

Одужали 3101 особа, у т.ч. 264 дитини. На сьогодні хворіє 1310 осіб, включаючи  62 дитини та 136 медичних працівників.

Від початку проведення досліджень в лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 69509 зразків. У результаті досліджень у 4503 випадках був виявлений коронавірус.

Всього зареєстровано 92 летальних випадки.

За інформацією начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації Тетяни Бондаренко, у сімнадцяти опорних лікарнях області, станом на 9 вересня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 228 осіб: 224 дорослих та 4 дітей. Перебувають в лікарнях з підозрою – 320 осіб, у т.ч. 299 дорослих і 21 дитина.

За останню добу захворіли 4 медичних працівника. Як повідомила посадовиця, за кількістю тих, хто одужав, Вінниччина утримує дев’яте рейтингове місце в розрізі всіх регіонів України, а за рівнем захворюваності – тринадцяте.