У вихідні на Вінниччині працював Центр вакцинації від СOVID-19

Центр вакцинації  був розташований в експоцентрі Вінницької торгово-промислової палати - (вул. Соборна, 68). Щеплення проводили медики чотирьох центрів первинної медико-санітарної допомоги Вінниці. Населення щеплювали вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech. На два дні роботи Центру медики отримали 1000 доз вакцини.

-У першу чергу, щеплення від СOVID-19 отримують люди, які записалися в додатку «Дія» через листок очікування або у свого сімейного лікаря, - коментує заступник директора обласного департаменту охорони здоров та реабілітації Тетяна Бондаренко. Вона також додала, що  що для всіх тих, хто отримав щеплення у Центрі вакцинації, обов’язково передбачена друга доза вакцини, якою вони будуть щеплені через 28 днів після першої. Загалом, вакцини вистачить для всіх бажаючих.

-У ці вихідні  центр вакцинації працював виключно для містян. У подальшому ми рекомендуватимемо подібний формат роботи в райцентрах області, де в аналогічному порядку вакцинуватимуть своїх мешканців інші міста Вінниччини, - зазначила Тетяна Бондаренко.

Возможно, это изображение (ребенок, стоит, обувь и в помещении)

Возможно, это изображение (один или несколько человек и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (один или несколько человек и в помещении)

Возможно, это изображение (один или несколько человек)

Возможно, это изображение (один или несколько человек и люди стоят)

 

 

 

 

Директор Департаменту

 

ЗАДОРОЖНА Ольга Іванівна

 

Адреса: 21036, Хмельницьке шосе, 7

Тел/факс: 66-12-05 Факс 66-12-11

E-mail: [email protected]