Розташують його на другому поверсі одного із корпусів закладу.  Наразі тривають ремонтні роботи. Усі кімнати роблять з безбар’єрним доступом. Для того, щоб пацієнти могли комфортно дістатися до реабілітаційних залів у планах – замінити старий ліфт. 

За словами керівника Жмеринської центральної районної лікарні мультидисциплінарна  команда уже готова. Однак, ще потребують фізичних терапевтів. Є гарна співпраця із місцевою владою.  З місцевого бюджету уже виділили 500 000 тисяч гривень на придбання реабілітаційного обладнання.

Як працюють над створенням реабілітаційного відділення подивилася директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.

Вона вкотре наголосила, що кожна кластерна та надкластерна лікарня мають мати власне стаціонарне реабілітаційне відділення. Це завдання МОЗ. Адже ефективне фізичне та психологічне відновлення людей є пріоритетом для держави.

Також проінспектувала як працює військово-лікарська комісія. Для її роботи у закладі відвели один із поверхів. На кожному кабінеті чітко вказано де який лікар працює й години роботи. Варто відзначити, що працюють як досвідчені лікарі, так й молоді фахівці.

«Минулий рік був не простий, але медична галузь вистояла попри всі виклики.  Для Жмеринської лікарні 2023 рік теж був не простим, однак попри все заклад продовжує розвиватися. Ремонтують гінекологічне відділення, створюють реабілітаційне відділення, в режимі 24/7 працює приймальне відділення.  Черга на КТ розписана на місяць вперед. На 2024 рік мають багато планів, дуже хочеться, щоб їм вдалося все реалізувати. Фахівці нашого Департаменту завжди готові проконсультувати й допомогти», - додала Ольга Задорожна.