Заготовляють дрова, забезпечені генераторами, мають власну криницю. У медичних закладах є уся необхідна матеріально-технічна база для надання медичної допомоги пацієнтам.
Однак, є й проблеми – це молоді кадри. В медичних закладах чекають молодих лікарів. Місцева влада готова забезпечити їх житлом.
З робочим візитом відвідала медичні заклади Томашпільської громади директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.
Поспілкувалася з керівниками лікарні та ЦПМСД й передала благодійну допомогу з гуманітарного складу.
«Нас очікує важка зима, тому кожен наш медичний заклад має максимально до неї підготуватися. Необхідно подбати про альтернативні джерела живлення, опалення та водопостачання. Медикаменти обов’язково мають бути закуплені і створені запаси. Маємо згуртуватися й спільно забезпечити безперебійний доступ до надання медичної допомоги. У вас досить гарна співпраця з місцевою владою, тому я думаю ми гідно пройдемо усі виклики», - наголосила Ольга Задорожна