До переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію, включаються житлові будівлі або їх комплекси (у тому числі ті, які мають ознаки самочинного будівництва), які одночасно відповідають таким критеріям:

Доступ до публічної інформації

Наша держава дотримується європейських стандартів відкритості й прозорості в роботі органів державної влади. Одним із головних кроків їх впровадження стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"

На виконання цього закону Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Цей Указ забезпечує реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

         Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних".

ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ

        Запит на інформацію до управління будівництва Вінницької обласної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

  • особисто (з наданням консультації): кабінет 222;
  • поштою на адресу: 21050, м. Вінниця, вул. Театральна, 14, управління будівництва Вінницької ОДА (на конверті вказувати "Публічна інформація")
  • телефоном – 673-183
  • електронною поштою - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: з 8.00 до 17.00 (понеділок, вівторок, середа, четвер), п’ятниця - з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45, вихідні дні - субота, неділя.


      Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в управлінні будівництва облдержадміністрації (скріншот, ксерокс, фото).

     Форма запиту.doc