Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління дорогами загального користування...

Управління дорожнього господарства Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє про прийнятий нормативно-правовий акт, який зареєстровано Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) від 30 серпня 2023 року №162/1020, а саме: про внесення змін до Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)

Одеська обласна військова адміністрація повідомляє про встановлення з 10 липня 2023 року особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження пересування та руху вантажних транспортних засобів дорогами загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені, М-05 Київ-Одеса, М-14 Одеса-Мелітополь у межах Одеської області у період з 10:00 години до 18:00 години

Рішення про результати конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування що не виходять за межі території Вінницької області та протокол засідання конкурсного комітету від 17 травня 2023 року

Регіональним планом заходів на 2023 і 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року визначено заходи із створення та покращення умов для безбар’єрного простору.

Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року № 194 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» у відповідності до вимог законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» (зі змінами) передбачено впровадження заходів з збереження несучої здатності конструкції дорожнього одягу від впливу динамічних навантажень в умовах підвищеної температури повітря.

25 квітня 2023 року начальник Управління дорожнього господарства А. Войтович та працівники Управління дорожнього господарства взяли участь у тренінгу у форматі відеоконференції щодо забезпечення належного технічного стану при утриманні автомобільних доріг загального користування.

24 лютого 2023 року начальник Управління дорожнього господарства Артем ВОЙТОВИЧ на 37 пленарному засіданні обласної Ради 8 скликання поінформував депутатський корпус про стан реалізації проєктів з відновлення  доріг місцевого значення у 2022 році та плани на 2023 рік.

17 лютого 2023 року, під головуванням начальника Управління дорожнього господарства Артема Войтовича та заступника начальника Управління  Олександра Зубика,  відбулась нарада за участю перевізників та громадських організації.

Управлінням дорожнього господарства Вінницької обласної військової адміністрації відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від 07 липня 2022 року №493 «Про затвердження Типової форми місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2022 року за №913/38249, здійснюється розроблення Місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді в Вінницькій області.

Заступником Начальника обласної військової адміністрації Олександром ПІЩИКОМ 02 лютого проведено оперативну нараду  з питань забезпечення безпеки руху транспорту на автошляхах в умовах сьогоднішнього ускладнення погодних умов.

Увага! 1 лютого, на території Вінницької області очікується шквалисте посилення вітру. Його пориви місцями сягатимуть 15-20 м/с, що відповідає першому рівню .
Водіїв закликають бути обачними на дорогах !

 

Сторінка 1 із 10