Rudenko

30 травня 2024 року під керівництвом заступника Начальника обласної військової адміністрації Олександра ПІЩИКА відбулось засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху  - дорадчого органу обласної військової адміністрації з питань безпеки на дорожній мережі області.

14 травня 2024 року працівники Управління дорожнього господарства прийняли участь у онлайн-семінарі «Цифрова безбар'єрність: виклики та рішення для громад» . Онлайн-семінар передбачав виклад знань та інструментів для реалізації політики безбар'єрності на локальному рівні, допомогти у плануванні та реалізації проєктів з розбудови безбар'єрного простору у містах, селах, селищах України

Розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 11 березня 2021 року № 194 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» у відповідності до вимог законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» (зі змінами) передбачено впровадження заходів з збереження несучої здатності конструкції дорожнього одягу від впливу динамічних навантажень в умовах підвищеної температури повітря.

З цією метою з настанням в період з червня по вересень погодно-кліматичних умов, за яких експлуатація великовагових та/або велико-габаритних транспортних засобів може призвести до значного пошкодження та руйнування автомобільних доріг загального користування (денна пора доби за температури повітря вище +28), впроваджується режим обмежень в дорожньому русі автомобільними дорогами загального користування області великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн з 9-00 год до 22-00 год, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації інформує, що 13–19 травня 2024 року відбудеться І-ий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

За інформацією Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України в області проводитимуться наступні заходи з безпеки дітей на дорозі:

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Начальника Управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації від 30 квітня 2024 року № 13-аг

 

1.   Організатор:  Управління дорожнього господарства Вінницької обласної військової адміністрації.

                Робочий орган:  Приватне Підприємство «ХХХ 2006».

2.   Порядковий номер та основні характеристики кожного об'єкта конкурсу:

 

Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу начальника Управління дорожнього господарства Вінницької обласної державної адміністрації: «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в Управлінні  дорожнього господарства Вінницької обласної  державної адміністрації».

Inkluziya

Впровадження заходів із створення безбар’єрного простору в умовах сьогодення – є одним з актуальних та надзвичайно важливих питань військового та післявійськового часу. Керуючись основними принципами безбар'єрності в дорожньо-транспортній галузі, в рамках впровадження Регіонального плану заходів на 2024 рік з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, Управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації систематично здійснює моніторинг виконання завдань Регіонального плану.

26 та 27 березня начальник Управління дорожнього господарства А.Войтович взяв участь у науково-практичному семінарі «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ТА ПРАКТИКИ В УТРИМАННІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ».

Захід організовано та проведено  Державним підприємством «Національний інститут розвитку інфраструктури» (раніше - ДП «ДерждорНДІ»).

Відкрив семінар Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа-Масі НАЙЄМ. До виступів долучались представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Державного підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури», закордонні фахівці у сфері дорожнього господарства.

14 березня 2024 року Начальник Управління дорожнього господарства А.ВОЙТОВИЧ поінформував постійну комісію обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури про виконання протягом 2019-2023 років програмних документів у дорожній сфері.

Впродовж 2023 року Управлінням дорожнього господарства обласної військової адміністрації здійснювався моніторинг виконання завдань Регіонального плану заходів на 2023 і 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, яким визначено заходи із створення та покращення умов для безбар’єрного простору, у тому числі в дорожньо-транспортній галузі.

Управління дорожнього господарства Вінницької обласної військової адміністрації інформує, що з 13 листопада по 19 листопада 2023 року в Україні пройшов 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху.

В рамках виконання завдань Регіонального плану заходів на 2023 і 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року визначено заходи із створення та покращення умов для безбар’єрного простору, у тому числі в дорожньо-транспортній галузі.

Згідно з пунктом 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах поза населених пунктів повинні бути ввімкнені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу - ближнє світло фар.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління дорогами загального користування...

Управління дорожнього господарства Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє про прийнятий нормативно-правовий акт, який зареєстровано Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Київ) від 30 серпня 2023 року №162/1020, а саме: про внесення змін до Умов конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських і приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути)

Одеська обласна військова адміністрація повідомляє про встановлення з 10 липня 2023 року особливого режиму в’їзду і виїзду, обмеження пересування та руху вантажних транспортних засобів дорогами загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені, М-05 Київ-Одеса, М-14 Одеса-Мелітополь у межах Одеської області у період з 10:00 години до 18:00 години

Сторінка 1 із 11