За ініціативи Вінницького обласного товариства єврейської мови та культури (голова товариства – Олександр Цодікович) при співпраці з місцевим письменником Василем Щусем та за підтримки управління у справах національностей Вінницької облдержадміністрації було проведено значну роботу з підготовки заходів для вшанування памʼяті видатного земляка – Овсія Дріза.

У день 110 річниці з дня народження поета на Краснянському будинку культури було відкрито меморіальну дошку. У заході взяли участь голова Тиврівського районної ради Ярослав Красовський, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова Новоміської сільської ради Володимир Максименко, єврейська громада Вінниччини, жителі села та учнівський і педагогічний колектив  місцевої школи.

Під час урочистостей було презентовано Подільський єврейський альманах, випуск якого присвячено життєвому та творчому шляху поета. На завершення заходу учнями Краснянської школи було представлено літературно-мистецьку композицію до дня народження відомого земляка.

Видання книги та виготовлення меморіальної дошки відбулось за фінансової підтримки управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації відповідно до Програми підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період 2016-2020 роки.