Запалила Ханукію єврейська спільнота

20 грудня 2019 року, у передсвяткові дні Хануки, представники єврейської спільноти символічно запалили свічки на ханукії. Перед початком свята усіх гостей пригощали пончиками, які мають назву «суфганія», (їх смакують тільки у святкові дні Хануки).

Від імені облдержадміністрації та управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації всю єврейську громаду з початком свята Ханука привітала заступник управління Алла Ратинська: «Бажаю у цей радісний час, щоб священні ханукальні вогні принесли мир і злагоду, здоров’я і тепло, щастя і достаток у кожен дім» та вручила Почесну грамоту голові Вінницького обласного товариства єврейської мови та культури, організатору свята, Олександру Цодіковичу за активну участь у роботі по збереженню традицій та популяризацію єврейської культури на Вінниччині, зміцненню дружби між єврейським та українським народами.

У залі панувала дружня атмосфера. Діти і дорослі читали свої власні ханукальні вірші, танцювали, грали інтелектуальні ігри, за що отримували солодкі подарунки.

Захід відбувся за підтримки управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації.