ХХІ фестиваль польської культури відбувся у м. Вінниця

10 жовтня в обласній філармонії ім. М.Леонтовича відбувся ХХІ фестиваль польської культури «Єднаймось, радіймо, співаймо!», присвячений 25-й річниці створення громадської організації «Спілка поляків Вінниччини» голова – Алла Ратинська.

Цього року фестиваль проводився з дотриманням усіх карантинних вимог.

Від імені облдержадміністрації Спілку поляків Вінниччини привітала з ювілеєм Перший заступник Голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна та наголосила: «Україна є багатонаціональною державою, вона ініціює та підтримує культурний діалог з багатьма країнами світу. Етнокультурна політика нашої держави завжди демонструвала і продовжує демонструвати толерантне ставлення до культур інших народів. Вінницька області у цьому напрямку є однією з найкращих областей України, де створено умови для культурного розвитку національних спільнот. Ми можемо пишатися тим, що саме на Вінниччині підтримується реалізація багатьох етнокультурних проектів один з яких є Регіональний фестиваль польської культури у Вінниці». Також підкреслила важливість партнерської українсько-польської співпраці у різних галузях та побажала усім присутнім миру, злагоди та здоров’я.

За 25-ти річну роботу з розвитку та популяризації польської культури на Вінниччині, Спілці поляків Вінниччини подякував віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Бартош Шеліга.

У заході взяли участь творчі колективи польської спільноти Вінницької області з міст Бар, Гнівань та Вінниця.

Фестиваль відбувся за підтримки управління у справах національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації.