Релігійним громадам Української  православної церкви Київського патріархату  виділено три земельні ділянки  під будівництво  православних храмів

         Так, 21 та 22 липня, напередодні святкування  Дня Хрещення Київської Русі-України, на Хмельниччині відбулася особлива подія, яка назавжди увійде в історію Вінниччини.. Адже у ці дні відбулася закладка наріжних каменів  і пам’ятних капсул у фундамент трьох майбутніх святинь Української православної церкви Київського патріархату – селах Уланів, Лозова та    Куманівці Хмільницького району.

     Чин освячення та закладки каменів звершив архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл та священнослужителі Вінницького і Хмільницького благочинь.

    Участь в урочистих подіях взяли: заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич та голова Хмільницької   районної   ради  Зоя Бонсевич.

      Як зазначив Олександр Крученюк, "Храм в селі – це духовний розвиток, це життя села, це радість для кожного жителя. Сьогоднішнє освячення викликає впевненість у тому, що  дані святині стануть потужними центрами розповсюдження духовності, сприятимуть  поширенню християнських цінностей і відновленню наших національних традицій."