Основне питання, яке розглядалось на засіданні це процедура відшкодування населенню постраждалих територій витрат на проведені ремонтно-будівельні роботи.

В ході наради голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій в черговий раз наголосив, що громадяни, які виконували відновлювальні роботи у своїх домоволодіннях за власний рахунок, мають право на відшкодування їх вартості лише у випадку пред’явлення підтверджуючої документації (чеки, накладні, квитанції).

Окрім того, розроблено  механізм та процедуру проведення матеріального відшкодування, та визначено головного  розпорядника використання бюджетних коштів.

«Перед нами стоїть декілька базових завдань, оскільки області виділяються кошти на проведення поточних видатків і придбання будівельних матеріалів. Все, що стосується ремонту покрівлі, вікон, придбання будівельних матеріалів, виконання ремонтних робіт і відшкодування населенню витрат на проведення ремонтно-відновлювальних робіт, за наявності підтверджуючих документів, – це поточні видатки.  Коли мова йде про поточні видатки, то, відповідно процедури використання бюджетних коштів, Вінницька, Калинівська райдержадміністрації та Калинівська міська рада повинні укласти угоди з Калинівським міським комунальним підприємством «Благоустрій»», - зазначив Валерій Коровій.

За результатами доповідей учасників засідання та з урахуванням обговорення, прийнято додаткові рішення щодо продовження та пришвидшення заходів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.