Начальник управління Ігор Салецький ознайомив  присутніх представників національних спільнот з  планом роботи управління на 2018 рік щодо підтримки діяльності  національно-культурних товариств та запевнив про подальше  створення належних умов для вільного розвитку національних культур на Вінниччині.

Заступник начальника управління Алла Ратинська спільно з представниками національних спільнот узгодила  перелік запланованих заходів, фінансова допомога яких передбачена Програмою підтримки діяльності національно-культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно-морального розвитку Вінниччини на період до 2016-2020 роки.

Також зазначила, що у 2018 році заплановано видання інформаційного бюлетеня  «Вінниччина - національно-культурний нарис». Цей бюлетень стане першим друкованим виданням про історію, традиції, звичаї, памʼятки духовної та матеріальної спадщини національних спільнот Вінниччини, в якому передбачається висвітлення сучасного стану етнонаціонального розвитку області.

Після вирішення питань щодо співпраці управління з національно-культурними товариствами у 2018 році, голова громадської організації «Рада національних спільнот Вінниччини» Мераб Нарсіа  провів  робочу нараду з її Правлінням.