Загалом в Домі Милосердя створені всі умови для проживання 40  осіб, наразі перебуває 27, проте ліжко-місця, на даний час,  призначенні лише  для чоловічої статі. Окрім проживання і харчування, в закладі безпритульні можуть отримати ще цілу низку послуг – допомогу у відновленні документів, супровід до медичних закладів тощо. Передбаченні місця й для людей з особливими потребами.

За словами директора, заклад діє на благодійних засадах завдяки допомозі віруючих об’єднаної Церкви Християн Віри Євангельської. Програма  перебування базується на християнських істинах та  має на меті, в першу чергу,   допомогти людині  побачити реальне життя, орієнтуватися в ньому, заново соціалізуватися, відновити сімейні стосунки і відносини з рідними, звикнути до роботи і влитися в нове, здорове суспільство.

Для довідки:

Вінницьке обласне управління об’єднаної церкви християн віри євангельської є однією із найпотужніших протестантських конфесій області.

ЇЇ мережа представлена в області 1 релігійним управлінням, 1 місією, 86-релігійними громадами та 1 духовним навчальним закладом - Українська теологічна семінарія, в якому заочно навчається 160 семінаристів.

Релігійні організації проводять значну соціальну роботу. Щороку  в двох стаціонарних християнських таборах відпочинку  «Джерело любові» м. Вінниця та «Мир і радість» с. Коло-Михайлівка Вінницького району, які діються під патронатом Церкви оздоровлюється біля 2 тис. дітей та молоді, близько 300 інвалідів з різних регіонів нашої держави, понад 100 чол. самотніх людей похилого віку. У таборах відпочивають діти з малозабезпечених сімей, сироти, громадян, що вимушено переселені зі Сходу країни та учасників АТО.

Окрім того, віруючими створено Центри соціальної допомоги та реабілітації дітей «Шанс» - альтернативи будинкам сімейного типу в  м. Вінниця, с. Яришівка, с. Красне, с. Пирогово Тиврівського району.