Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук  та учасники заходу

Під час робочого візиту до нашого регіону Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідала Ветеранський простір у Вінниці.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОВА Світлана Юзвак та учасники заходу

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОВА Світлана Юзвак взяла участь у Регіональній зустрічі керівників департаментів культури та інформаційної політики ОДА/ОВА.

Військовий на кріслі колісному

Роботодавець, який надав роботу ветерану війни з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під його потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі до 15 мінімальних зарплат (станом на 2024 рік – 106,5 тис. грн) – за громадян з інвалідністю І групи та до 10 мінімальних зарплат (7,1 тис. грн) – за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю ІІ групи.

учасники Форуму

Усім без винятку дітям важливо дати можливість займатися спортом. На цьому наголосила Перший заступник Начальника ОВА під час «Форуму здоров’я родини» Спеціальної Олімпіади України.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники заходу

Працевлаштування для ветерана – це його впевненість і стабільність у цивільному житті. Це нова мета, яка допомагає зосередитися та відновитися.

заступник Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко та Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

Будь-яка послуга повинна бути максимально доступною для людей. Наразі інформаційні технології використовують в усіх сферах, у тому числі в соціальному захисті. 

Обкладинка посібника "Гайд безбар'єрних подій"

«Гайд безбарʼєрних подій» - таку назву має новий проєкт, який презентувала Перша леді Олена Зеленська під час засідання Ради безбар’єрності, що відбулось під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

учасники заходу

Якщо простір не адаптивний - відповідно, він працює проти людини. Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у презентації посібника «Безбар’єрність у реабілітаційних відділеннях», створеного за ініціативи Першої леді Олени Зеленської який розробила команда урбан-бюро Big City Lab. 

учасники онлайн-зустрічі

Основні завдання, виклики та досягнення Вінниччини у сфері цифровізації представили на онлайн зустрічі в рамках Проєкту «Україна-Молдова-шлях до Євросоюзу». 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна

На виїзному засіданні Ради безбар’єрності у Вінниці за участі першої леді Олени Зеленської минулоріч представили флагманський проєкт. Сьогодні за участі очільників структурних підрозділів Вінницької ОВА проаналізували стан виконання процесів та актуалізували дані. 

кімната з реабілітаційним обладнанням

У Вінницькій області активно розвивають мережу реабілітаційних закладів. Аби військові та цивільні мали доступ до якісних послуг, Печерську обласну лікарню відновного лікування очікують зміни.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники засідання

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні круглого столу, організованого комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Сторінка 1 із 4