Працівники Управління будівництва обласної військової адміністрації Ганна Щербатюк та Марина Разлог узяли участь у тренінгу «Стійкість державних службовців: медіа-, інформаційна та ШІ грамотність», організованому Центром демократії та верховенства права.

Під час заходу учасники мали змогу поглибити знання з актуальних питань сучасного інформаційного середовища.

Зокрема, було розглянуто теми критичного мислення та ефективних комунікацій в умовах стрімкого розвитку штучного інтелекту, протидії дезінформації та новітніх інформаційних загроз, а також особливості стратегічних комунікацій у публічному секторі .

Отримані знання є надзвичайно важливими для державних службовців, адже сприяють формуванню навичок аналізу інформації, розпізнавання маніпуляцій та фейків, а також ефективної взаємодії з громадськістю. Це, у свою чергу, підвищує рівень довіри до органів влади та зміцнює інформаційну стійкість держави.

Участь у таких тренінгах дозволяє працівникам не лише підвищити професійну компетентність, а й більш якісно виконувати свої службові обов’язки в умовах сучасних викликів.