Під час робочого візиту до Козятинської громади, заступник начальника ОВА Олександр Федорович та начальник управління будівництва ОВА Андрій Гринчук оглянули об’єкти критичної інфраструктури

У межах виконання Комплексного плану стійкості на 2026 рік та підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, перевірили каналізаційні насосні станції (КНС), очисні споруди, а також оглянули котельню на території медичного закладу.

«Головна вимога сьогодні - енергонезалежність. Такі об'єкти, як каналізаційна насосна станція, критично необхідно забезпечити надійним резервним джерелом живлення, щоб не допустити зупинки їх роботи під час можливих блекаутів», - зазначив Олександр Федорович.

Посадовець зауважив, що з огляду на виклики воєнного часу, забезпечення безперебійної роботи та надійного захисту інфраструктурних об'єктів залишається одним із головних напрямків, який перебуває під постійним контролем обласної військової адміністрації.

Під час огляду очисних споруд проаналізували стан їхньої захищеності та загальну готовність до безперебійної експлуатації в умовах можливих відключень електроенергії.

Оцінивши стан підготовки об'єктів, Олександр Федорович акцентував увагу на важливості злагодженої роботи усіх відповідальних структур для забезпечення мешканців та соціальних закладів громади якісними послугами за будь-яких умов.