Молодіжна політика підтримується державою!

27 квітня 2021 року було підтримано законопроєкт «Про основні засади молодіжної політики», він визначає мету, завдання, основні засади, напрями та механізми реалізації молодіжної політики в Україні, гарантії участі молоді у її формуванні та реалізації, особливості організаційних і правових засад утворення та діяльності молодіжних та дитячих громадських об'єднань.
Закон передбачає:
Гранти для молоді - створюється спеціалізована установа для підтримки проєктів та організацій, які здійснюють молодіжну роботу.
Претендувати на підтримку зможуть :
- фізичні особи - молодь;
- молодіжні та дитячі громадські об'єднання;
- молодіжні працівники та центри;
- молодіжні ради;
- органи студентського самоврядування;
- неформальні молодіжні об'єднання.
Крім того, законом передбачено створення розгалуженої мережі молодіжних центрів, структурних підрозділів інших установ для молодіжної роботи,
молодіжних просторів, молодіжних працівників.
Такі заклади працюватимуть з метою здійснення молодіжної роботи, зокрема організації змістовного дозвілля дітей та молоді.
І найцікавіше, за новим законом буде створюватись консультативно-дорадчий орган — Національна рада з питань молоді, який очолюватиме Прем'єр-міністр. Орган працюватиме з метою забезпечення гарантій участі молоді у громадсько-політичному житті.
Ми раді таким інвестиціям в молодь, тепер молодіжна робота отримає нові можливості в територіальних громадах і ми з натхненням долучимось до її реалізації!
А ТИ готовий реалізовувати молодіжну політику в себе в громаді?