Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та Громадською організацією "Форпост" вже вчетверте організовує військово-спортивний вишкіл «Щит і Меч». Проте вперше він є саме ВСЕУКРАЇНСЬКИМ!

Сьогодні, директор Департаменту Світлана Ярмоленко та головний спеціаліст Коля Стінянський долучились до обговорення пропозицій щодо оновлення розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації.

Факультет історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики проводить конкурс відеонарисів для учнів 9-11 класів.

29 січня відбулась 4 сесія Вінницької Обласної Ради 8 скликання, на якій Заступник директора Департаменту Мельник Олександр Васильович представив звіти по Обласній цільовій соціальній програмі національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки та Обласній цільовій соціальній програмі «Молодь Вінниччини» на 2016-2020 роки.

Продовжуємо працювати над розробкою банерної пересувної виставки «Герої не вмирають» відповідно до Обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання 2017-2020 років.

Сьогодні відбулось засідання редколегії, стосовно напрацювання банерної пересувної виставки "Герої не вмирають".
Банерна виставка охоплюватиме добу Козацької України, Української народної республіки 1917-1921р., повстанського руху на Поділлі, Другої світової, Дисидентського руху, Революції Гідності, Російсько-Української війни.

Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Міністерством молоді та спорту України з 28 – 30 вересня 2020 року проводить у місті Вінниця Всеукраїнський семінар-тренінг, спрямований на налагодження конструктивної взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання «Співпраця – 2020».

Сьогодні, 16 вересня, в режимі онлайн відеоконференції відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Наталі Заболотної.

За підтримки Молодіжного центру "Квадрат", 29 серпня 2020 року, відбулась акція-реквієм до Дня Пам'яті Захисників України.

День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

За підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики 20 серпня 2020 року на базі Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" відбулась презентація науково-популярно просвітницького фільму «Поділля в добу НЕПу», що створений ГО "Подільська спадщина" в результаті реалізації проєкту «Регіональна історія ХХ століття. Поділля в період НЕПу)».

Підводимо підсумки опитування, що проводилось на Telegram каналі Відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями.
Серед п'яти запропонованих пріоритетних завдань національно-патріотичного виховання, молодь визначила першочергові для реалізації, а саме:

Інститути громадянського суспільства патріотичного спрямування!

 З метою виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання" (далі – Стратегія) є можливість отримати фінансування від Міністерства молоді та спорту України на реалізацію у 2020 році Всеукраїнських інформаційно-просвітницьких заходів із національно-патріотичного виховання розроблених спільно з інститутами громадянського суспільства і установами, що працюють у зазначеному напрямі.

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна проведено онлайн-засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації.

Відділ молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями проводить опитування в телеграм каналі на тему:
«Які з запропонованих пріоритетних завдань національно-патріотичного виховання, на вашу думку, повинні реалізовуватись першочергово?»

 

Обласний конкурс «Моє родове дерево» (далі - Конкурс) проводиться з метою залучення учнівської молоді до творчої пошуково-дослідницької діяльності, зміцненню міжпоколінних взаємозв’язків шляхом поглиблення знань про історію власних родин, національну та регіональну історико-культурну спадщину крізь призму родинного середовища.

У середу, 29 січня, у Вінницькому  обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбулося перше у 2020 – му році засідання Координаціної ради з питань національно – патріотичного виховання при облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації, голови Коордради Наталі Заболотної.

5 листопада у Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" відбулась презентація серії відеофільмів «Поділля у 1919 - 1921 рр.» (із серії «Поділля в роки Національної революції 1917 – 1921 рр.»).
До обговорення долучились студенти, історики, представники громадських організацій патріотичного спрямування та просто зацікавлені вінничани.

Сьогодні в КЗ Вінницький обласний молодіжний центр "КВАДРАТ" відбулося чергове засідання координаційної ради з питань національно- патріотичного виховання при облдержадміністрації.