16 серпня відбувся перший семінар-тренінг у місті Тульчин під назвою «Прокачана молодіжна рада — розвинена громада»
8 делегацій з територіальних громад долучились до навчання:

Сьогодні на Вінниччину з метою обміну досвідом приїхала Молодіжна рада Угринівської ТГ.
Спочатку молодь зустрів Микола Кобися - радник голови Вінницької ОДА у Вінницькій обласній державній адміністрації, який розповів про свій досвід роботи в сфері молодіжної політики.

15 червня у Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" відбулась робоча зустріч з заступницею Міністра молоді та спорту України Мариною Попатенко.
В зустрічі взяли участь:

Безперечно, розвиток молодіжної політики Вінниччини — один з основних та найголовніших напрямів сучасної діджиталізації області.
Об 11:00, в приміщенні конференційної зали Вінницької обласної державної адміністрації, відбулась зустріч з представниками Вінницька обласна рада старшокласників "Лідер" , Студентська Рада Вінниччини та Молодіжний Конгрес Вінниччини , де було обговорено наступне:

23 травня, у Культурному Центрі «Галерея ХХІ», відбулось засіданнМолодіжний Конгрес Вінниччинини, на якому Андрій Кавунець, Радник Голови ОДА, розповів учасникам про «Реформу децентралізації влади в Україні».

22 травня у КЗ ВМЦ «Квадрат» відбулись Установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини – першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові обласної державної адміністрації, що об’єднав  представників та представниць 23-х молодіжних рад, 11 ініціативних груп для створення молодіжних рад в територіальних громадах Вінниччини та 8 громадських організацій.

22 травня о 15:00 у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" за адресою вул. Театральна 15 відбудуться Установчі збори по створенню першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові Вінницької обласної державної адміністрації — Молодіжного Конгресу Вінниччини.

27 квітня 2021 року було підтримано законопроєкт «Про основні засади молодіжної політики», він визначає мету, завдання, основні засади, напрями та механізми реалізації молодіжної політики в Україні, гарантії участі молоді у її формуванні та реалізації, особливості організаційних і правових засад утворення та діяльності молодіжних та дитячих громадських об'єднань.

МКВ тримає темп!
Сьогодні утворилася чергова молодіжна рада у Вінницькій області. Іванівська МР стала 23-ю.
Дуже символічно, тому що вчора Верховна Рада України підтримала законопроєкт 3718 «Про основні засади молоджіної політики». Одним з пріоритетом якого є - жодних рішень для молоді без молоді.

Вітаємо Бершадщину!
Сьогодні утворилася 22-а молодіжна рада у Вінницькій області. На установчих зборах зібралася поки що рекордна кількість кандидатів - 30. Усі вони сьогодні стали однією командою, Молодіжною Радою Бершадської ТГ.

20-та Молодіжна рада створена в Хмільнику! Вітаємо в молодіжній спільноті Вінниччини!
23 квітня Хмільницька ТГ створила Молодіжну раду. На установчих зборах були присутні 17 кандидатів на членство в МР. Новооутворена команда готова розвивати напрямок здорового способу життя серед молоді і зацікавлена в створенні молодіжного простору для реалізації освітньої та культурної сфер.

22-23 травня 2021 року о 10.00 год. вул. Соборна, буд. 70, відбудуться установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини.

Молодіжний Конгрес Вінниччини (далі – МКВ) – консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, метою якого є залучення молоді до розв’язання та реалізації державної молодіжної політики в Вінницькій області, об’єднання молодіжних рад громад, сприяння демократизації суспільства, розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень і заходів Вінницької обласної державної адміністрації.

Сьогодні відбулася онлайн-зустріч із представниками Калинівської Молодіжної Ради. Впродовж останніх декількох днів роботі сталися грандіозні зрушення - початок створення молодіжного простору.

26 березня у Северинівській громаді відбулись установчі збори по створенню Молодіжної ради. Учасниками стали студенти, школярі та місцеві активісти.
Головою Северинівської МР обрали Владислава Підгайця. Місцева молодь натхненна та готова працювати над новими проєктами, які покращуватимуть і розвиватимуть громаду.

Головна спеціалістка відділу молоді та взаємодії з громадськими організаціями Анна Оцвера та кооординаторка обласного проєкту Молодіжний Конгрес Вінниччини Marina Ostapenko спілкувалися з представниками Молодіжної ради Вапнярської територіальної громади.

Сторінка 1 із 2