Северинівська Молодіжна рада стала 19-ою!

26 березня у Северинівській громаді відбулись установчі збори по створенню Молодіжної ради. Учасниками стали студенти, школярі та місцеві активісти.
Головою Северинівської МР обрали Владислава Підгайця. Місцева молодь натхненна та готова працювати над новими проєктами, які покращуватимуть і розвиватимуть громаду.
Активісти розповіли, що вже вміють писати проєкти і неодноразово вигравали грантих для покращення школи і вже самотужки відремонтували спортивну залу, стадіон та незабаром матимуть душеві кабіни для школярів. Також завдяки фінансуванню адміністрація школи встановила камери відеоспостереження.
Влітку тут планують провести театр під відкритим небом, організувати фестиваль «ФруктосмакФест» аби розвинути туристичний потенціал громад та долучитись до сплаву туристичним водним шляхом.
Поспілкувавшись з Радником Голови Вінницької облдержадміністрації Микола Кобися, головним спеціалістом відділу молодіжної політики та взаємодії з ГО Анна Оцвера та координаторкою зі створення Молодіжного конгресу Вінниччини Марина Остапенко, члени консультативно-дорадчого органу дізнались про доступні можливості на обласному рівні та домовились зібратись вже найближчим часом для створення подальшого плану роботи.
Зичимо успіху молодіжним активістам та чекаємо нових втілених в життя проєктів!