Набір до складу Молодіжного Конгресу Вінниччини розпочато!

22-23 травня 2021 року о 10.00 год. вул. Соборна, буд. 70, відбудуться установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини.

Молодіжний Конгрес Вінниччини (далі – МКВ) – консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, метою якого є залучення молоді до розв’язання та реалізації державної молодіжної політики в Вінницькій області, об’єднання молодіжних рад громад, сприяння демократизації суспільства, розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень і заходів Вінницької обласної державної адміністрації.

Склад МКВ формується за представницьким мандатом від кожної молодіжної ради, міжнародної, всеукраїнської, регіональної громадської організації, за поданням протоколу з рішенням про делегування.

Кількісний склад МКВ може змінюватися в залежності від кількості молодіжних рад, регіональних представників міжнародних, всеукраїнських, регіональних громадських організацій, що створені та діють на території Вінницької області.

До складу МКВ може бути обрано не більше одного представника від кожної молодіжного ради, регіонального представника міжнародної, всеукраїнської, регіональної громадської організації, що виявив бажання увійти до складу МКВ.

Склад ініціативної групи затверджено розпорядженням голови вінницької обласної державної адміністрації «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів Молодіжного Конгресу Вінниччини» від 25 березня 2021 року №280. Детально з розпорядженням можна ознайомитись за посиланням: http://www.vin.gov.ua/oda/normatyvno-pravovi-dokumenty/712-rozporiadzhennia/rozporiadzhennia-2021-rik/35117-rozporyadzhennya-280-vid-25-bereznia-2021-roku

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі (додаток 1).

До заяви додаються:

  • прийняте у порядку, встановленому установчими документами рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу МКВ (додаток 2);
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи (додаток 3);
  • заява про згоду на обробку персональних даних (додаток 4);
  • мотиваційний лист делегованого представника у довільній формі.

Відповідно документи кандидатів на членство в Молодіжному Конгресі Вінниччини просимо надіслати до 22 квітня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі виявлення невідповідності документів, ініціативна група не пізніше ніж за 15 календарних днів до проведення установчих зборів у письмовій та в електронній формі інформує з пропозицією щодо усунення таких невідповідностей протягом семи календарних днів.

За результатами перевірки документів, ініціативна група складає за сім календарних днів до проведення установчих зборів список кандидатів до складу МКВ, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадянського суспільства в участі в установчих зборах є:

  • невідповідність документів, поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам Типового положення;
  • неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів зазначеним вимогам у строк, визначений абзацом тринадцятим цього пункту;
  • невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, установленим пунктом 8 Типового положення;
  • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;
  • відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа за підписом уповноваженої особи керівного органу такого інституту;
  • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Список кандидатів до складу Молодіжного Конгресу Вінниччини, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови, інформація про результати діяльності за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, погоджена з Вінницькою обласною державною адміністрацією буде оприлюднена не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів.

Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи, з числа кандидатів до нового складу молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів, заслуховується інформація голови або іншого уповноваженого члена попереднього складу молодіжної ради про її діяльність, якщо така рада була утворена, а також обирається новий склад молодіжної ради.

Рішення установчих зборів оформляється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту проведення установчих зборів, підписується головою та секретарем установчих зборів і подається місцевій держадміністрації.

                Контактна особа: Оцвера Анна Вікторівна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації,  тел. (093) 885 33 19, 32-72-32