У Вінниці вже декілька місяців працює Гуманітарний хаб для ВПО з інвалідністю, який створено за ініціативи ВМГО «Паросток» та за підтримки донорів, благодійників і волонтерів. Про досягнення та виклики, з якими зіштовхуються відвідувачі та фахівці Гуманітарного хабу, розповідає голова правління ГО «Паросток», авторка ідеї створення хабу Ірина Саранча.

У м. Вінниці на базі ВМГО «Паросток» з 2022 року працює Гуманітарний хаб для ВПО з інвалідністю Вінницької громади, в якому безкоштовно надаються важливі соціальні послуги та гуманітарна підтримка. Волонтери Гуманітарного хабу є слухачами різноманітних історій від ВПО, які звертаються по допомогу. Пропонуємо вашій увазі дві історії, які найбільш повно розкривають позитивний досвід діяльності хабу для ВПО.

Сьогодні, 9 січня, представники Вінницької обласної організації ветеранів України та Благодійного фонду «Фонд підтримки і розвитку України» відвідали Комунальний заклад «Вінницька спеціальна школа для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку», де з нагоди Нового 2023 року та Різдва Христового подарували вихованцям закладу новорічні подарунки.

Сьогодні, 6 грудня, з ініціативи Вінницької обласної асоціації ветеранів силових структур України та Вінницької обласної організації ветеранів України до Дня Збройних Сил України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Збройні Сили України – гарант безпеки і миру».

23 листопада Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» презентувала роботу «Гуманітарного хабу Вінницької громади для ВПО з інвалідністю».

Сьогодні, 1 листопада, у великій залі Вінницького обласного молодіжного центру «KVADRAT» за участю дітей, учнівської та студентської молоді Вінниччини відбувся ювілейний ХХ-й Обласний національно-патріотичний фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».

Одним із найважливіших атрибутів державності, гарантом безпеки та свободи України є її Збройні сили. Сьогодні вони стримують ворога в Донецькій та Луганській областях, а також готові до виконання поставлених завдань скрізь, де в цьому виникне потреба.

Історію та деталі акції на пресконференції у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації розповіла мати Героя Небесної Сотні Максима Шимка, представниця громадської організації «Родина Героїв Небесної Сотні» Зоя Кузьменко.

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», 22 грудня, відбулась вже традиційна для Вінниччини всеукраїнська передноворічна акція «Різдвяний вінок для Героя».

Міф № 1. Молоді люди з інвалідністю не здатні самостійно приймати рішення.

В суспільстві має місце стереотип, що люди з інвалідністю не здатні самостійно приймати рішення, тому вони мають знаходитись під опікою батьків, родичів або соціальних працівників. Але насправді це не так. Майже будь-яка людина здатна критично мислити, адекватно сприймати інформацію та робити правильні висновки, які спонукають її до прийняття правильних рішень.

У концертній залі Вінницької дитячої музичної школи № 1 відбувся святковий гала-концерт та церемонія нагородження переможців V Міжнародного конкурсу духової музики «Vin Venti».

Громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» запрошує вінничан та гостей міста, всіх бажаючих відвідати щорічну виставку «Душею створена краса», яка відбуватиметься у місті Вінниця протягом 2 днів – 16 та 17 грудня.

Війтівецька сільська територіальна громада, що у Хмільницькому районі, отримає власний Атлас громади, який міститиме концепцію просторового розвитку території. Над його розробкою працює громадська організація «U7 urban studio» у рамках реалізації на Вінниччині проєкту «Урбан експедиція», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Учора, 28 жовтня, за допомогою сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom відбулась заключна Всеукраїнська конференція з сурдоперекладом «Життя вище інвалідності: репродуктивні права та здоров’я жінок з інвалідністю».

Про це під час пресконференції, яка відбулася 22 жовтня у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, розповіла мати вінничанина – Героя Небесної Сотні Максима Шимка Зоя Кузьменко.

  1. На Вінниччині триває унікальний інклюзивний проєкт «Розвивайся, Дій, Впливай!»
  2. На Вінниччині здійснено комплекс рекреаційних заходів для членів родин загиблих захисників України
  3. На Вінниччині відбувся унікальний мистецький пленер «Арт-драбина: збереження пам’яток архітектури Вінниччини у картинах»
  4. На Вінниччині вперше відбувся унікальний Міжнародний Етно Foodfest «МАМАЛИГА VS БАНОШ»
  5. Вінницька обласна державна адміністрація – у п’ятірці кращих обласних адміністрацій за рівнем здійснення комунікацій з громадськістю
  6. У рамках відзначення на Вінниччині 30-ї річниці незалежності України громадська рада при обласній державній адміністрації провела засідання круглого столу
  7. На Вінниччині відбудеться ювілейний ХV МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно
  8. «We are camp» – розвиток лідерських навичок у дівчат на Вінниччині
  9. Розвиток інклюзивного волонтерства як один з важливих факторів розбудови інклюзивного середовища на Вінниччині
  10. На Вінниччині презентували художній проєкт по збереженню пам’яток архітектури в картинах

Сторінка 1 із 9