Сьогодні, 22 жовтня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.
На початку засідання Сергій Здітовецький зауважив, що на сьогодні статистика щодо рівня захворюваності населення на коронавірусну інфекцію продовжує залишатися невтішною.
Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформував завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин. За його інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 720 зразків. Коронавірус вперше виявлено у 138 осіб: м. Вінниця – 78, Тиврівський – 10, Томашпільський – 9, Барський – 7, Вінницький – 6, Літинський – 6, Козятинський – 3, Тульчинський – 3, Хмільницький – 3, Бершадський – 2, Жмеринський – 2, Липовецький – 1, Гайсинський, Іллінецький, Калинівський, Могилів-Подільський, Муровано-Куриловецький, Погребищенський, Теплицький та Шаргорордський райони – по 1 випадку.
Одужали 5398 осіб, в тому числі 371 дитина та 686 медпрацівників. На даний час хворіє 3233 особи, з них – 122 дитини та 265 медпрацівників.
Всього в області зареєстровано 153 летальних випадки. За останню добу зареєстровано 1 летальний випадок.
Степан Томин зауважив, що у лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 96169 зразків. У результаті досліджень в 8784 випадках виявлений коронавірус.
За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, у двадцяти опорних лікарнях області, станом на ранок 22 жовтня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 319 дорослих та 1 дитина, з підозрою на коронавірус – 673 дорослих та 26 дітей.
За останню добу захворіли 9 медпрацівників.
Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.
Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Здітовецький дав низку доручень за напрямками роботи.