27 липня в Україні відзначають День медичного працівника.
З професійним святом невтомних та незламних медиків Вінниччини привітала Перша заступниця Начальника ОВА Наталя Заболотна.
Посадовиця відзначила, що з початку повномасштабного вторгнення, загартовані пандемією, українські лікарі, медсестри та медбрати, фельдшери, санітари працюють у надскладних умовах: у бомбосховищах і напівзруйнованих лікарнях, під обстрілами та під час відключень світла, в операційних та на полі бою. Усі спеціалісти сфери охорони здоров’я не знають втоми.
«Ви попри все продовжуєте з гідністю виконувати свій обов’язок. 24 години на добу, 7 днів на тиждень ви лікуєте, рятуєте, допомагаєте і підтримуєте. І, що надзвичайно важливо, тримаєте медичну систему під надійним контролем», - підкреслила Наталя Заболотна.
Перша заступниця Начальника ОВА висловила вдячність усій медичній спільноті за кожне врятоване життя, професійність, невтомну працю, і мужність.
«Нехай ніщо не шкодить Вашому здоров’ю. Будьте вірні клятві Гіппократа! З Днем медичного працівника!» - побажала медикам Вінниччини Наталя Заболотна.