Зустріч з благодійною організацією провів заступник Начальника ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTО) Андрій Кавунець.
Також у заході взяли участь директорка Департаменту соціальної та молодіжної політики ОВА Світлана Ярмоленко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський та фахівчиня з поселення ВПО у Вінницькій області благодійного фонду «Координаційний гуманітарний центр» Катерина Цвітайло.
Звертаючись до представників БФ «Право на захист» Андрій Кавунець зазначив: «Перш за все, дякую за нашу активну співпрацю, яка триває від початку повномасштабного вторгнення. Звісно, порівняно з прифронтовими регіонами Вінниччина є значно спокійнішим регіоном, але, на жаль, і тут трапляються атаки ворога на критичну інфраструктуру, пошкодження житлових будинків та об'єктів цивільної інфраструктури. Крім того, кількість вимушених переселенців у нашій області залишається практично незмінною — близько 150 тисяч осіб. Тож наша спільна робота є надзвичайно важливою».
Крім того, заступник Начальника ОВА зауважив, що на Вінниччину продовжує здійснюватися евакуація бізнесу з прифронтових районів, закладів та інституцій соціальної сфери.
Варто зазначити, що на сьогодні благодійною організацією «Благодійний фонд «Право на захист» охоплено 32 місця тимчасового проживання в області. Фонд надає підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від війни, сприяючи покращенню умов їхнього перебування.
Під час зустрічі учасники приділили окрему увагу питанню запуску програми субсидій на оренду житла для ВПО. Обговорили можливість спільної роботи над підвищенням обізнаності про цю програму в МТП області.
Йшлося і про об'єднання зусиль у розвитку ветеранського напрямку на Вінниччині, зокрема через створення спільних ініціатив, які сприятимуть підтримці ветеранів, їх соціальній адаптації та інтеграції в суспільство.
Принагідно заступник Начальника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTО) Андрій Кавунець зауважив, що на найближчий час заплановано цикл зустрічей в громадах задля розуміння потреб ветеранської спільноти та інформування про послуги, які їм доступні.
Також учасники розглянули можливість впровадження спільних напрацювань для економічної інтеграції вразливих категорій населення.
«Дуже сподіваюся, що ми й надалі продовжимо разом працювати так само ефективно для підтримки тих, хто найбільше цього потребує». – резюмував Андрій Кавунець.