Перейти до головного меню Перейти до головного вмісту Перейти до головного колонтитула
Вінницька обласна військова адміністраціяВінницька обласна військова адміністраціяВінницька обласна військова адміністрація

icon Налаштування доступності

icon icon icon icon

Дія Дія

Пошук Пошук
  • ОДА
    • Основні завдання та нормативно-правові засади діяльності
    • Нормативно-правові документи
    • Органи влади
    • Керівництво
    • Функції та повноваження ОДА
    • Вакансії, конкурси на заміщення вакантних посад
    • Стажування молоді
    • Внутрішній аудит
    • Організаційна структура облдержадміністрації
    • Представник Урядового уповноваженого
  • Прес-центр
    • Останні новини
    • Топ новини
    • Територіальна оборона
    • Здорова Україна
    • EUкраїна
    • Оголошення
    • Фотогалерея
    • Відеогалерея
    • Анонси подій
  • Послуги
    • Адміністративні послуги, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами
    • Електронні послуги
    • Центри надання адміністративних послуг у Вінницькій області
    • Картування послуг
    • Дозвільні документи, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами
  • Діяльність
    • Обласні програми
    • Програми розвитку
    • Міжнародне співробітництво
    • Регіональний офіс міжнародного співробітництва
    • Управління об'єктами державної власності
    • Європейська інтеграція
    • Інвесторам
    • Державні закупівлі
    • Регуляторна діяльність
    • Співробітництво з НАТО
    • Прозорість і підзвітність
  • Важливо
    • Запобігання проявам корупції
    • Регіональна рада підприємців
    • Розвиток цифрових навичок та цифрових прав громадян
    • Кібербезпека під час війни
    • Бронювання військовозобов’язаних
    • Протоколи засідань обласної комісії з питань ТЕБ та НС
  • Громадянам
    • Громадянське суспільство
      • Механізми та процедури
      • Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності
      • Консультації з громадськістю
        • Нормативно-правова база
        • Електронні консультації
        • Відповідальні особи за організацію та проведення консультацій з громадськістю
        • План проведення консультацій
        • Анонси консультацій
        • Публічне громадське обговорення
        • Звіти за результатами обговорення
        • Публічні звіти органів виконавчої влади
      • Громадська рада
      • Громадська експертиза
      • Діяльність інститутів ГС Вінниччини
      • Координаційна рада
      • Нормативно-правові акти
      • Інститути ГС Вінниччини
      • Оголошення для інститутів ГС
      • Фінансова підтримка інститутів ГС
      • Обласна комісія з реабілітації
      • Інше
    • Ветеранам
    • Рада волонтерів при Вінницькій ОВА
    • Інформація для ВПО
      • Нормативно-правові документи з питань ВПО
      • Допомога внутрішньо переміщеним особам на проживання
      • Рада ВПО
      • Корисна інформація для ВПО
    • Публічна інформація
      • Доступ до публічної інформації
      • Публічні документи та звіти
      • Електронний запит на публічну інформацію
    • Набори відкритих даних
    • Звернення громадян
      • Електронне звернення
    • Державний реєстр виборців
  • Більше
    • Благодійна (гуманітарна) допомога
      • Новини
      • Робоча група з питань гуманітарної допомоги
    • Про область
      • Вінниччина - перлина Поділля
      • Вінниччина. Є що сказати
      • Вінниччина туристична
      • Політична палітра Вінниччини
      • ЗМІ Вінниччини
      • Вінничани в історії
      • Українські традиції на Поділлі
    • Гендерна політика
    • Створення безбар'єрного простору
    • Деінституціалізація
    • Бюджетний запит та бюджетна програма
    • Очищення влади
    • Книговидання
    • єВідновлення
  • Контакти
    • Апарат ОВА
    • Список телефонів структурних підрозділів обласної військової адміністрації
    • Структурні підрозділи ОВА
    • Районні державні адміністрації Вінницької області
    • Міські ради міст обласного значення
    • Територіальні органи
    • Регіональні територіальні органи Нацсоцслужби
    • Контакти для ветеранів війни та членів родин загиблих захисників та захисниць
  1. Головна
  2. Прес-центр
  3. Останні новини
  4. У Вашингтоні відбулися пере...

У Вашингтоні відбулися переговори лідерів України, США, Франції, Фінляндії, Німеччини, Великої Британії, Італії, ЄС і НАТО

Останні новини
19.08.2025, 08:10
Учасники зустрічі

У Вашингтоні відбулися переговори за участю Президента України Володимира Зеленського, Президента США Дональда Трампа, Президента Франції Емманюеля Макрона, Президента Фінляндії Александра Стубба, Федерального канцлера Німеччини Фрідріха Мерца, Прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера, Голови Ради міністрів Італії Джорджі Мелоні, Президентки Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн і Генерального секретаря НАТО Марка Рютте.

Цій зустрічі передували двосторонні перемовини президентів України та Сполучених Штатів. Глава держави наголосив, що однією з головних тем обговорення з Президентом Трампом були гарантії безпеки.

Володимир Зеленський акцентував, що безпека України залежить від усіх присутніх лідерів. Президент відзначив сильний сигнал США про готовність взяти участь у гарантуванні безпеки й важливість продемонстрованої сьогодні підтримки з боку Європи. Адже Україна, зокрема, розглядає вступ до ЄС як частину гарантій безпеки.

Окремо йшлося про роботу коаліції охочих і конкретні гарантії безпеки, які готова надати кожна з понад 30 країн, що входять до неї.

Під час зустрічі лідери розпочали предметне обговорення деталей щодо гарантій безпеки. Як результат – уже є певні проєкти, і тепер відповідні команди інтенсивно над ними працюватимуть. Усе має бути формалізовано впродовж десяти днів.

«Для нас дуже важливо, щоб це була не пауза в боях, а реальний мир, який можна захистити гарантіями безпеки наших партнерів», – сказав Президент України.

Серед інших важливих тем – звільнення полонених і повернення викрадених Росією дітей. Володимир Зеленський подякував першій леді США Меланії Трамп за увагу до цього питання та лист, який вона передала Володимиру Путіну. Президенти України та Сполучених Штатів домовилися працювати над підготовкою обміну полоненими у форматі «всіх на всіх».

Учасники обговорили важливість проведення зустрічі з російською стороною на рівні лідерів. Усі партнери погодилися, що тільки так можна розв’язати найбільш чутливі питання.

За словами Президента США, під час зустрічі на Алясці Володимир Путін погодився прийняти гарантії безпеки для України.

«Я оптимістично налаштований щодо того, що разом ми зможемо досягти угоди, яка стримає будь-яку майбутню агресію проти України», – зазначив Дональд Трамп.

Генеральний секретар НАТО подякував Володимиру Зеленському за його лідерство й Дональду Трампу – за особисті зусилля. Марк Рютте наголосив на тому, що важливо зупинити вбивства та удари по українській інфраструктурі.

«Зробімо максимум, що ми можемо зараз. Я впевнений, що відсьогодні ми прийдемо до закінчення цього якнайшвидше», – наголосив він.

Президентка Європейської комісії відзначила готовність учасників працювати над гарантіями безпеки для України.

«І також я рада, що ви згадали про тисячі викрадених дітей. Як мама й бабуся я знаю, як важливо, щоб кожна дитина повернулася додому», – додала Урсула фон дер Ляєн.

Канцлер Німеччини наголосив, що перед подальшими переговорами важливим кроком є припинення вогню для роботи над мирною угодою.

«Я не можу уявити, що наступна зустріч відбудеться без припинення вогню. Тож працюймо над цим. І давайте тиснути на Росію. Бо від того, як ми це робитимемо, залежить припинення вогню й серйозність переговорів», – сказав Фрідріх Мерц.

Голова уряду Італії акцентувала, що досягти миру та гарантувати справедливість можна лише в єдності.

«Ми говоритимемо про гарантії безпеки: як забезпечити, що це не повториться. Ми почнемо обговорення з пропозиції про модель за прикладом п’ятої статті НАТО», – сказала Джорджа Мелоні.

Президент Франції також наголосив, що припинення вогню необхідне для того, щоб зупинити вбивства. Ще однією необхідністю він назвав гарантії безпеки.

«Коли ми говоримо щодо гарантій безпеки, йдеться про безпеку для всього Європейського континенту. Першою гарантією є спроможна українська армія на найближчі роки та десятиліття. І також це відповідні зобов’язання з боку всіх нас», – зазначив Емманюель Макрон.

Прем’єр-міністр Великої Британії переконаний, що сьогоднішня зустріч може стати історичним кроком у контексті безпеки.

«Ми хочемо миру. Війна має величезний вплив, передусім на українців, які утримують фронт. Але вона також впливає на Європу, зокрема на Велику Британію», – сказав Кір Стармер.

Президент Фінляндії наголосив, що причина його присутності за столом переговорів у тому, що його країна має довгий кордон із Росією та свій історичний досвід із часів Другої світової війни.

«Ми знайшли рішення в 1944 році. І я впевнений, що зможемо знайти рішення у 2025 році, щоб закінчити загарбницьку російську війну. Ситуація дуже складна. Але для цього ми тут і зібралися», – підсумував Александр Стубб.

Крім того, під час зустрічі обговорили відбудову та відновлення України. Володимир Зеленський зазначив: це велика можливість для майбутніх інвестицій, яка водночас є елементом шляху до миру.

Президент України подякував усім присутнім лідерам, які прибули до Вашингтона особисто, щоб продемонструвати підтримку нашої країни.

Tags: Міжнародна співпраця
Поділитись:
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Telegram

Популярні категорії:

  • Фотогалерея
  • Відео
  • Безпека населення
  • Підтримка захисників
  • Міжнародна співпраця
  • Медицина
  • Ментальне здоров'я
  • Соціальна підтримка
  • Спорт
  • ВПО
  • Бізнес
  • Освіта
  • Безбар'єрність
  • Цифровізація
  • АПК
  • Прозорість та підзвітність
  • Мобілізація
  • Протидія торгівлі людьми
  • Гендерна рівність
  • Відбудова
  • Реформа шкільного харчування
  • Доступні ліки
  • Ветеранська політика
  • Протидія домашньому насильству
  • Енергетика
  • Екологія
  • Національний спротив

Більше новин

Калинівський Центр надання адміністративних послуг перевірили на безбар’єрність
Калинівський Центр надання адміністративних послуг перевірили на безбар’єрність
20.10.2025, 12:00
Перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна привітала працівників харчової промисловості Вінниччини з професійним святом
Перша заступниця начальника ОВА Наталя Заболотна привітала працівників харчової промисловості Вінниччини з професійним святом
19.10.2025, 12:15
На Вінниччині відбувся відбірковий етап змагань «Ігри ветеранів» з настільного тенісу
На Вінниччині відбувся відбірковий етап змагань «Ігри ветеранів» з настільного тенісу
18.10.2025, 19:15
На Вінниччині відбулася зустріч із ветеранами, які отримують послугу соціальної адаптації
На Вінниччині відбулася зустріч із ветеранами, які отримують послугу соціальної адаптації
18.10.2025, 15:32
Продовжуємо допомагати нашим Захисникам і Захисницям
Продовжуємо допомагати нашим Захисникам і Захисницям
17.10.2025, 17:15
Мапа сайту

Облдержадміністрація

  • Основні завдання та нормативно-правові засади діяльності
  • Нормативно-правові документи
  • Органи влади
  • Керівництво
  • Функції та повноваження ОДА
  • Вакансії, конкурси на заміщення вакантних посад
  • Стажування молоді
  • Внутрішній аудит
  • Організаційна структура облдержадміністрації
  • Представник Урядового уповноваженого

Громадянам

  • Громадянське суспільство
  • Ветеранам
  • Рада волонтерів при Вінницькій ОВА
  • Інформація для ВПО
  • Публічна інформація
  • Набори відкритих даних
  • Звернення громадян
  • Державний реєстр виборців

Контакти

  • Апарат ОВА
  • Список телефонів структурних підрозділів обласної військової адміністрації
  • Структурні підрозділи ОВА
  • Районні державні адміністрації Вінницької області
  • Міські ради міст обласного значення
  • Територіальні органи
  • Регіональні територіальні органи Нацсоцслужби
  • Контакти для ветеранів війни та членів родин загиблих захисників та захисниць

Прес-центр

  • Останні новини
  • Топ новини
  • Територіальна оборона
  • Здорова Україна
  • EUкраїна
  • Оголошення
  • Фотогалерея
  • Відеогалерея
  • Анонси подій

Послуги

  • Адміністративні послуги, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами
  • Електронні послуги
  • Центри надання адміністративних послуг у Вінницькій області
  • Картування послуг
  • Дозвільні документи, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами

Діяльність

  • Обласні програми
  • Програми розвитку
  • Міжнародне співробітництво
  • Регіональний офіс міжнародного співробітництва
  • Управління об'єктами державної власності
  • Європейська інтеграція
  • Інвесторам
  • Державні закупівлі
  • Регуляторна діяльність
  • Співробітництво з НАТО
  • Прозорість і підзвітність

Важливо

  • Запобігання проявам корупції
  • Регіональна рада підприємців
  • Розвиток цифрових навичок та цифрових прав громадян
  • Кібербезпека під час війни
  • Бронювання військовозобов’язаних
  • Протоколи засідань обласної комісії з питань ТЕБ та НС

Громадянське суспільство

  • Громадянське суспільство
  • Ветеранам
  • Рада волонтерів при Вінницькій ОВА
  • Інформація для ВПО
  • Публічна інформація
  • Набори відкритих даних
  • Звернення громадян
  • Державний реєстр виборців

Більше

  • Благодійна (гуманітарна) допомога
  • Про область
  • Гендерна політика
  • Створення безбар'єрного простору
  • Деінституціалізація
  • Бюджетний запит та бюджетна програма
  • Очищення влади
  • Книговидання
  • єВідновлення
Вінницька обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт

eye slashНалаштування доступності
Наші контакти
  • icon 0 800 216 433
  • icon [email protected]
  • icon 21050 м. Вінниця вул. Соборна 70
  • icon
    Пн-Пт: 9:00-18:00
    Обід: 13:00-14:00
  • Сторінка в Instagram Канал в YouTube Канал в Telegram Сторінка в Facebook

E-mail для юридичних осіб:
icon [email protected]

Прийом звернень:
icon 0 800 216 433

Запис на прийом до посадових осіб:
icon  (0432) 65-17-53, 65-17-54

  • Офіційне інтернет-представництво Президента України
  • Урядовий портал
  • Верховна Рада України
  • Конституційний Суд України
  • Національне агентство України з питань державної служби
  • Вінницька обласна Рада
  • Вінницька міська рада
  • Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
  • Головне управління ДПС у Вінницькій області
  • Головне управління ДСНС України у Вінницькій області
  • Міністерство цифрової трансформації України
  • Урядовий Кур'єр
  • Регіональний центр сертифікації ключів
  • Національне агентство з питань запобігання корупції
  • Федерація професійних спілок України

Технічний супровід: Управління цифрової трансформації апарату облвійськадміністрації [email protected]
Відповідальні за зміст сторінок веб-порталу облвійськадміністрації: структурні підрозділи облвійськадміністрації, районні військові адміністрації, територіальні підрозділи міністерств у Вінницькій області, веб-сторінки яких розміщені на цьому порталі. Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові зазначення посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Вінницької облвійськадміністрації www.vin.gov.ua.

© 2025 Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

  • ОДА
    • Основні завдання та нормативно-правові засади діяльності
    • Нормативно-правові документи
    • Органи влади
    • Керівництво
    • Функції та повноваження ОДА
    • Вакансії, конкурси на заміщення вакантних посад
    • Стажування молоді
    • Внутрішній аудит
    • Організаційна структура облдержадміністрації
    • Представник Урядового уповноваженого
  • Прес-центр
    • Останні новини
    • Топ новини
    • Територіальна оборона
    • Здорова Україна
    • EUкраїна
    • Оголошення
    • Фотогалерея
    • Відеогалерея
    • Анонси подій
  • Послуги
    • Адміністративні послуги, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами
    • Електронні послуги
    • Центри надання адміністративних послуг у Вінницькій області
    • Картування послуг
    • Дозвільні документи, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами
  • Діяльність
    • Обласні програми
    • Програми розвитку
    • Міжнародне співробітництво
    • Регіональний офіс міжнародного співробітництва
    • Управління об'єктами державної власності
    • Європейська інтеграція
    • Інвесторам
    • Державні закупівлі
    • Регуляторна діяльність
    • Співробітництво з НАТО
    • Прозорість і підзвітність
  • Важливо
    • Запобігання проявам корупції
    • Регіональна рада підприємців
    • Розвиток цифрових навичок та цифрових прав громадян
    • Кібербезпека під час війни
    • Бронювання військовозобов’язаних
    • Протоколи засідань обласної комісії з питань ТЕБ та НС
  • Громадянам
    • Громадянське суспільство
      • Механізми та процедури
      • Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності
      • Консультації з громадськістю
        • Нормативно-правова база
        • Електронні консультації
        • Відповідальні особи за організацію та проведення консультацій з громадськістю
        • План проведення консультацій
        • Анонси консультацій
        • Публічне громадське обговорення
        • Звіти за результатами обговорення
        • Публічні звіти органів виконавчої влади
      • Громадська рада
      • Громадська експертиза
      • Діяльність інститутів ГС Вінниччини
      • Координаційна рада
      • Нормативно-правові акти
      • Інститути ГС Вінниччини
      • Оголошення для інститутів ГС
      • Фінансова підтримка інститутів ГС
      • Обласна комісія з реабілітації
      • Інше
    • Ветеранам
    • Рада волонтерів при Вінницькій ОВА
    • Інформація для ВПО
      • Нормативно-правові документи з питань ВПО
      • Допомога внутрішньо переміщеним особам на проживання
      • Рада ВПО
      • Корисна інформація для ВПО
    • Публічна інформація
      • Доступ до публічної інформації
      • Публічні документи та звіти
      • Електронний запит на публічну інформацію
    • Набори відкритих даних
    • Звернення громадян
      • Електронне звернення
    • Державний реєстр виборців
  • Більше
    • Благодійна (гуманітарна) допомога
      • Новини
      • Робоча група з питань гуманітарної допомоги
    • Про область
      • Вінниччина - перлина Поділля
      • Вінниччина. Є що сказати
      • Вінниччина туристична
      • Політична палітра Вінниччини
      • ЗМІ Вінниччини
      • Вінничани в історії
      • Українські традиції на Поділлі
    • Гендерна політика
    • Створення безбар'єрного простору
    • Деінституціалізація
    • Бюджетний запит та бюджетна програма
    • Очищення влади
    • Книговидання
    • єВідновлення
  • Контакти
    • Апарат ОВА
    • Список телефонів структурних підрозділів обласної військової адміністрації
    • Структурні підрозділи ОВА
    • Районні державні адміністрації Вінницької області
    • Міські ради міст обласного значення
    • Територіальні органи
    • Регіональні територіальні органи Нацсоцслужби
    • Контакти для ветеранів війни та членів родин загиблих захисників та захисниць
  • Звернення громадян
  • Мапа сайту
  • Контактна інформація
  • Президент України</a ></li >
  • Верховна Рада України</a ></li >
  • Конституційний Суд України</a ></li >
  • Рада національної безпеки і оборони України</a ></li >