За словами посадовиці, нещодавно він очолив Вінницько-Барську єпархію Православної Церкви України.
«Поспілкувалися про подальшу співпрацю й важливі волонтерські та соціальні ініціативи. Зокрема – підтримку Захисників і Захисниць, ветеранів та їх родин, рідних полеглих і зниклих безвісти воїнів. Також говорили про роботу з людьми, які через війну були змушені залишити свої домівки та розпочинати життя на новому місці», - зауважила очільниця ОВА.
Церква сьогодні виконує важливу місію – вона дає людям духовну опору, допомагає переживати втрати, зберігати віру та згуртованість.
Як зазначила Наталя Заболотна, Архієпископ Павло має багаторічний архіпастирський шлях на Одещині та Хмельниччині.
«Переконана, що його діяльність сприятиме розвитку духовного життя громад нашої області. Дякую владиці за відкритість до діалогу та готовність об’єднувати зусилля заради нашої спільної справи – зміцнення Вінниччини й України», - резюмувала начальниця ОВА.
