На базі дослідного господарства «Олександрівське» Національної академії аграрних наук України відбувся День поля. З нагоди Дня фермера Наталя Заболотна відзначила керівників кращих фермерських господарств. Незважаючи на виклики часу, аграрії продовжують працювати та розвиватися, аби Вінниччина залишалася серед лідерів аграрної галузі України.
Під час заходу презентували дослідні посіви понад 50-ти сортів зернових культур, які створені вітчизняними селекціонерами.
Також аграрії оглянули сучасну кормозбиральну техніку та обговорили підготовку до проведення жнив у 2026 році.
Більше у сюжеті.
