Аграрії Вінниччини намолотили 4 млн тонн зернових та зернобобових пізньої групи
Так, на сьогодні по всіх категоріях господарств зернові та зернобобові (з кукурудзою на зерно) обмолочені на площі 652,7 тис. га, що становить 74,2% до загальної площі.
Намолочено 4105,1 тис. тонн при середній урожайності 62,9 ц/га (у 2018 році - 3819,4 тис. т. при середній урожайності 60,1 ц/га).
Кукурудзи на зерно обмолочено 192,4 тис. га, що становить 45,9% до загальної площі 418,9 тис. га. Намолочено – 1633,4 тис. тонн при урожайності 84,9 ц/га (у 2018 році - 1581,9 тис. тонн при середній урожайності 97,6 ц/га).
На Вінниччині тривають заходи з протидії незаконному вилову водних біоресурсів
У період з 14 по 21 жовтня 2019 року державні інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 23 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.
Так, складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 11 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), та один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (реалізація заборонених знарядь лову). Також оформлено шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.
http:// www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/21991-na-vinnychchyni-tryvaiut-zakhody-z-protydii-nezakonnomu-vylovu-vodnykh-bioresursiv
Втретє для цієї категорії учасників організовує такий семінар Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.
У відкритті семінару взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Іван Педорук, заступник головного лікаря госпіталю Віктор Джигалюк.
Голова облдержадміністрації Владислав Скальський відвідав Вербську сільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини, що знаходиться у Чечельницькому районі.
Нагадаємо, що в листопаді минулого року на Вінниччині розпочалось будівництво 13 амбулаторій, що фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості.
Так підсумував голова облдержадміністрації результати робочої поїздки 23 жовтня до Піщанського, Чечельницького та Тростянецького районів області.
«Один з наших головних пріоритетів – це розвиток економічного потенціалу регіону. Зараз я спілкуюся з підприємцями області, вивчаю їх проблеми, щоб зрозуміти, які умови їм потрібно забезпечити, аби вони масштабували свій бізнес і, відповідно, створювали нові робочі місця. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, які конкретні економічні дії є найбільш затребуваними для підприємництва Вінниччини», - підкреслив Владислав Скальський.
Із прийняттям Закону №2234 «Чужих дітей не буває» уникати сплати аліментів стало невигідно.
Внесення злісних неплатників аліментів до Всеукраїнського відкритого реєстру боржників, запущеного Міністерством юстиції України, так званої «Дошки Ганьби», а також винесення державними виконавцями вмотивованих постанов про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві полювання та користування вогнепальною мисливською, пневматичною та охолощеною зброєю, призначення суспільно корисних робіт та штрафи – все це спонукало сплачувати аліменти вчасно та в повному обсязі.
На Вінниччині буде відновлено 20 мостових споруд за новітніми технологіями
У приміщенні обласної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, який щорічно відзначають в останню неділю жовтня.
Із професійним святом кращих працівників дорожнього господарства та автомобільного транспорту привітали заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.
Віднині учні Хмільницькій ЗОШ №4 гратимуть на сучасному футбольному майданчику із штучним покриттям
Давня мрія учнів та вчителів Хмільницької ЗОШ №4 сьогодні стала реальністю – введено в дію футбольний майданчик із штучним покриттям.
Футбольне поле біля школи почали будувати влітку цього року. Проєкт втілено в рамках Державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
Кошторис будівництва становив понад 1,3 мільйона гривень та розподілявся між місцевим та державним бюджетами майже порівну.